Saturday, September 19, 2020

Low carb susam mafini


Low carb muffins
slani susam mafini bez brašna
Slani mafini sa mlevenim susamom umesto brašna.

Thursday, September 17, 2020

Džambalaja


Džambalaja
Džambalaja

Jednostavno one-pot jelo od pirinča, piletine, kobasice i morskih plodova. Skroz novo za mene, a veoma ukusno!

Friday, September 04, 2020

Kob salata

Cobb Salad
Cobb Salad

Kob salatu čini postelja od zelene salate i rukole, raspoređena na plitak oval, preko koje se ostali sastojci ređaju u redovima.

Wednesday, August 26, 2020

Bloody Mary

koktel Krvava Meri
Recept za koktel Bloody Mary i preporuka za jedan super kuvar!

Saturday, June 20, 2020

Kuglice od integralnog keksa



Pred vama je recept za kuglice od integralnog keksa, zaslađene svežim urmama.

Sunday, June 14, 2020

Pašteta od semenki



Danas vam pišem recept za jedan lep, domaći namaz na bazi semenki suncokreta i golice.


Thursday, April 30, 2020

Hitan hleb



Ovo je recept za brzi hleb koji se spremi za 2 sata, sa sve kvasanjem i pečenjem. Divan je i vazdušast, mi smo veknu od oko 750 g celu pojeli za večeru!

Saturday, April 18, 2020

Brzi kolač sa jabukama i Plazmom



Za pripremu ovog kolača potrebno je 10 minuta, i još 30 da se ispeče. Pravi se od najosnovnijih sastojaka uz dodatak struganih jabuka i Plazma keksa, a sočniji je od svih koje sam probala na ovu temu.

Wednesday, March 04, 2020

Nepečeni cheesecake



Napustila sam stari recept za nepečeni čizkejk. Sad pravim samo ovaj, goli, pa ga oblačim po potrebi. 


Sunday, February 02, 2020

Brze pogačice sa čvarcima


Pred vama je recept za pogačice sa čvarcima koje su gotove za sat vremena! A recept napisan jasno i uslikan detaljno, da uspe i potpunim početnicima! :)